Pettersson & Nilsson skåp

Pettersson & Nilsson skåp
Pettersson & Nilsson skåp
Pettersson & Nilsson skåp
Pettersson & Nilsson skåp
Pettersson & Nilsson skåp
Pettersson & Nilsson skåp
Pettersson & Nilsson skåp
Pettersson & Nilsson skåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1930/40-tal, fanérad i alm, invändigt med hyllplan samt lådor, brickmärkt Pettersson & Nilsson Stockholm, höjd 152, 52x115 cm

Bruksslitage, fanérskador, lös dörrknopp

582679

2018-10-21