Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRASSKYDD, BRASUTENSILIER, ELDHUNDAR, 5 dlr, 18/1900-tal, mässing, brasskyddes längd 119 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
582682
2018-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här