Saltskedar och senapsskedar silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTSKEDAR, 1 par+2, SENAPSSKEDAR, 4 st, silver och sterlingsilver, delvis förgyllda, en saltsked stämplad Claes Ekman, Kristinehamn 1773, längd 9,5-11,5 cm

Delvis monogram

582698

2018-10-24