Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LOCKURNOR, 1 par, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, dekor av sångfåglar bland pion och krysantemum i underglasyrblått, höjd ca 63 cm
Nagg
582702
2018-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här