Carl Malmsten skåp

Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, skåp, Svensk Fur, 1900-talets mitt, räfflade dörrar, inredning med hyllor och lådor, underdel med två lådor, höjd ca 150, 110x40 cm, nyckel finns

Bruksslitage, märken och repor.

582713

2018-10-24