Bordslampa NK

Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, Nordiska Kompaniet, 1940-tal, modell nr: 30595, stomme i mässing klädd i skinn, skärm i grönlackerad plåt, höjd ca 56 cm

Bruksslitage

582725

2018-10-20