Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, Nordiska Kompaniet, 1940-tal, modell nr: 30595, stomme i mässing klädd i skinn, skärm i grönlackerad plåt, höjd ca 56 cm
Bruksslitage
582725
2018-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här