Erich & Ingrid Triller vas

Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERICH & INGRID TRILLER, GUNNAR NYLUND, 1900-tal, vas,glaserat stengods, signerad Triller Tobo resp. Rörstrand Gunnar Nylund, höjd 15-28 cm

582726

2018-10-20