Hans Agne Jakobsen armaturer

Hans Agne Jakobsen armaturer
Hans Agne Jakobsen armaturer
Hans Agne Jakobsen armaturer
Hans Agne Jakobsen armaturer
Hans Agne Jakobsen armaturer
Hans Agne Jakobsen armaturer
Hans Agne Jakobsen armaturer
Hans Agne Jakobsen armaturer
Hans Agne Jakobsen armaturer
Hans Agne Jakobsen armaturer

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSEN, golvlampa resp. bordslampa, för Elidus,1950/60-tal, plast samt metall, reglerbar höjd, med tryckknapp, maximal höjd 49-120 cm

Smärre bruksslitage

582745

2018-10-30