Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSEN, golvlampa resp. bordslampa, för Elidus,1950/60-tal, plast samt metall, reglerbar höjd, med tryckknapp, maximal höjd 49-120 cm
Smärre bruksslitage
582745
2018-10-30