Matbord jugend

Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, jugend, 1900-talets början, ek, delvis skuren dekor, intarsiadekor av stenfrukt, 2 utdragskivor 58 vardera, höjd ca 78, 93x129 cm

Skador

582760

2018-10-20