P G Thelander, etsning

P G Thelander, etsning
P G Thelander, etsning
P G Thelander, etsning
P G Thelander, etsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

P.G. THELANDER (född 1936), etsning, delvis handkolorerad, signerad P.G. Thelander samt, 31/40, motivmått 18 x 24 cm

582787

2018-10-20