Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WILHELM KÅGE(1889-1960), "Surrea", vas, Gustavsberg 1940-tal, stengods, vit glasyr, stämpelmärkt KÅGE GUSTAVSBERG, höjd 47 cm, Lagad
PROVENIENS: Karin Björquist
Lagad
582803
2018-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här