Trädgårdssoffa "Ormbunke"

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunke", 1900-talets första hälft, gjutjärn, träribbor, längd ca 145, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, en träribba utbytt, ställvis flagad lack samt rost

582805

2018-10-20