Sven Palmqvist ´´Rhapsody´´ glasservis

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SVEN PALMQVIST, "Rhapsody", glasservisdelar, 31 dlr., Orrefors, bestående av: 12 rödvinsglas, 1 vitvinsglas, 2 starkvinsglas, 5 champagneglas, 11 likörglas, höjd ca 12.5-18.5 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, några enstaka nagg kan förekomma

582808

Päivämäärä:

2018-10-21