Arno Vihalemm oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ARNO VIHALEMM (Estland, 1911-1990): Komposition, signerad och daterad A Vihalemm -61, olja på pannå, ca 52 x 40 cm
Kuntoraportti
582816
Päivämäärä:
2018-10-20