Arno Vihalemm oljemålning

Arno Vihalemm oljemålning
Arno Vihalemm oljemålning
Arno Vihalemm oljemålning
Arno Vihalemm oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ARNO VIHALEMM (Estland, 1911-1990): Komposition, signerad och daterad A Vihalemm -61, olja på pannå, ca 52 x 40 cm

Kuntoraportti

582816

Päivämäärä:

2018-10-20