Richard Heeps

Richard Heeps
Richard Heeps
Richard Heeps
Richard Heeps
Richard Heeps
Richard Heeps
Richard Heeps
Richard Heeps

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD HEEPS (England, född 1965): Jetty, Xuzhou Jiangsu 2013, signerad och numrerad på baksidan 7/50, fotografi, c-print, ca 24x30,5 cm

582830

2018-10-21