Rokokostolar

Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 1700-tal, rokoko, svenska provinsarbeten, stomme i lackerad ek, skuren dekor, lösa stoppade sitsar klädda i vit textil, sitthöjd ca 47 cm

Kuntoraportti

Omklädda, bruksslitage, stommen med tidigare angreppsspår

582838

Päivämäärä:

2018-10-21