Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FOLKE KARLSSON (1907-1988): Motiv från Gamla Stan, Stockholm, signerad och daterad Folke Karlsson 67, olja på pannå, 37x43 cm
Zustandsbeschreibung
582843
2018-10-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner