Bing & Gröndahl Måsen matservis
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BING & GRÖNDAHL, matservis, 42 dlr., porslin, 1980-tal, "Måsen", förgylld dekor, bestående av: 12 bordstallrikar, 12 mattallrikar, 12 djupa, såssnipa, 1 par uppläggningsskålar, 1+1+1 uppläggningsfat
Nya förpackning
582848
2018-10-20