Gripsholmsfåtölj

Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, s k Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft, vitmålad, lösa dyna, sitthöjd 45 cm

Omfattande fläckar, slitage

582859

2018-10-21