Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BANKETT, 1900-talets andra hälft, Karl Johan stil, bemålad och förgylld, skuren dekor, sitthöjd 37, längd ca 108 cm
Slitage, fläckar
582865
2018-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här