Leksaksbåtar

Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar
Leksaksbåtar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSBÅTAR, 4 st, 1950-60t-tal, bestendea av 2 racerbåtar, ubåt samt passagerarbåt, diverse fabrikat, bl.a Aenold, längd ca 14-32 cm

Skador, delar saknas

582867

2018-10-20