Leksaker bilar

Leksaker bilar
Leksaker bilar
Leksaker bilar
Leksaker bilar
Leksaker bilar
Leksaker bilar
Leksaker bilar
Leksaker bilar
Leksaker bilar
Leksaker bilar

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BILAR OCH MEKANISKA LEKSAKER, 1950-60-tal, bestående av ångvält, branbil, clown på rullskridskor, hund, apa, travekipage, längd ca 7-24 cm

Kuntoraportti

Diverse skador, delar saknas

582869

Päivämäärä:

2018-10-20