Leksaker bilar
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BILAR OCH MEKANISKA LEKSAKER, 1950-60-tal, bestående av ångvält, branbil, clown på rullskridskor, hund, apa, travekipage, längd ca 7-24 cm
Kuntoraportti
Diverse skador, delar saknas
582869
Päivämäärä:
2018-10-20