Oljemåning marin

Oljemåning marin
Oljemåning marin
Oljemåning marin
Oljemåning marin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, stormande hav med fartyg, olja på duk, ca 26x46 cm

Dukskada, lagningar

582932

2018-10-21