Bert-Johnny Nilsson, Färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSSON, Bert Johnny (född 1934): Figurkomposition, signerad, 45/150, färglitografi, mått ca 110x93 cm

Ej examinerad ur ram

582934

2018-10-21