Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
LAJOS KASSÁK (Ungern, 1887-1967): Konstruktivistisk komposition, signerad L Kassák, akvarell och tusch, ca 25 x 17 cm
Mindre reva i nedre kanten, gulnat ark
582971
2018-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här