Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALVAR AALTO, skrivbord, O.Y. Huonekalu-ja Rakennustyötehdas A.B, 1930-tal, 4 draglådor, höjd 72, bonad björk, 100x50 cm
Ytslitage, saknar nyckel
582977
2018-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här