Alver Aalto skrivbord

Alver Aalto skrivbord
Alver Aalto skrivbord
Alver Aalto skrivbord
Alver Aalto skrivbord
Alver Aalto skrivbord
Alver Aalto skrivbord
Alver Aalto skrivbord
Alver Aalto skrivbord
Alver Aalto skrivbord
Alver Aalto skrivbord
Alver Aalto skrivbord
Alver Aalto skrivbord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALVAR AALTO, skrivbord, O.Y. Huonekalu-ja Rakennustyötehdas A.B, 1930-tal, 4 draglådor, höjd 72, bonad björk, 100x50 cm

Ytslitage, saknar nyckel

582977

2018-10-21