ANGELICA WIIK, skålfat

ANGELICA WIIK, skålfat
ANGELICA WIIK, skålfat
ANGELICA WIIK, skålfat
ANGELICA WIIK, skålfat
ANGELICA WIIK, skålfat
ANGELICA WIIK, skålfat

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960), Skålfat, keramik, signerad och daterad Angelica Wiik, 1995, höjd ca 8 cm, 34 diam

Smärre bruksslitage

583019

2018-10-21