Einar Jolin färglitografi

Einar Jolin färglitografi
Einar Jolin färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv från Gripsholm, stämpel signerad Jolin, E.A 15/20, färglitografi, ca 45x55 cm

gulnad

583046

2018-10-27