Kista bemålad furu

Kista bemålad furu
Kista bemålad furu
Kista bemålad furu
Kista bemålad furu
Kista bemålad furu
Kista bemålad furu
Kista bemålad furu
Kista bemålad furu
Kista bemålad furu
Kista bemålad furu
Kista bemålad furu
Kista bemålad furu

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, barock, 1700-tal, bemålad furu, beslag i smide, höjd ca 66, 118x58 cm

Slitage, märken, repor, ställvis förlust av färg, rostig, fläckar

583055

2018-10-24