Roland Kempe oljemålning

Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991), "Thekitteln", signerad á tergo Roland Kempe, olja på duk ca 90x116 cm

Dukskada högst upp

583072

2018-11-11