Brödkorgar silver Michelsen Danmark

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRÖDKORGAR, 1 par, silver, stämplade Michelsen Danmark 1899, gustaviansk stil, båtformade, godronnerat liv, invändigt förgyllda, höjd 6, 22x12,5 cm

583080

2018-10-30