Holden akvarell

Holden akvarell
Holden akvarell
Holden akvarell
Holden akvarell
Holden akvarell
Holden akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARTHA HOLDEN (USA, Tennesee 1951): Komposition, signerad Holden, 1981, blandteknik på papper, ca 146x95 cm

583083

2018-10-30