Puderstolar

Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUDERSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, svarvade ben, stoppad sits med textil klädsel, sitthöjd ca 50 cm

Något lösa fogar, bruks och åldersrelaterat slitage

583093

2018-10-24