Spegel 1700-tal Frankrike

Spegel 1700-tal Frankrike
Spegel 1700-tal Frankrike
Spegel 1700-tal Frankrike
Spegel 1700-tal Frankrike
Spegel 1700-tal Frankrike
Spegel 1700-tal Frankrike
Spegel 1700-tal Frankrike
Spegel 1700-tal Frankrike
Spegel 1700-tal Frankrike
Spegel 1700-tal Frankrike

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Louis XVI, sent 1700-tal, Frankrike, rak form med skuren dekor, baksida i trä, ram i gips ca 74x52 cm

Större slitage, anlupet glas, förgyllningsbortfall

583096

2018-10-26