Klubbat för:
10 000 SEK
15 000 SEK
WIWEN NILSSON, ring, 18 k guld, 3 månstenar, Lund 1946, ringstorlek 16 ½ mm/52, vikt ca 4,3 g, originalask medföljer
Bruksslitage, mindre repor
583098
2018-11-08