Ring design Wiwen Nilsson Tema smycken

Klubbat för:

10 000 SEK

15 000 SEK

WIWEN NILSSON, ring, 18 k guld, 3 månstenar, Lund 1946, ringstorlek 16 ½ mm/52, vikt ca 4,3 g, originalask medföljer

Bruksslitage, mindre repor

583098

2018-11-08