Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
RING, art déco, platina, kistfattad smaragd, gammalslipade diamanter totalt ca 0,40 ct, kvalité W(H)/SI, ringstorlek 17,5 mm/55, vikt ca 3,4 g
Bruksslitage, mindre repor
583108
2018-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här