Art déco ring med diamanter Tema smycken

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RING, art déco, platina, kistfattad smaragd, gammalslipade diamanter totalt ca 0,40 ct, kvalité W(H)/SI, ringstorlek 17,5 mm/55, vikt ca 3,4 g

Bruksslitage, mindre repor

583108

2018-11-08