Ferdinand Hernlund oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERDINAND HERNLUND, (1837-1902): Motiv med stuga vid sjö, signerad samt daterad 1866, ca 34x52, olja på pannå,

583111

2018-10-24