Dagmar Lodén

Dagmar Lodén
Dagmar Lodén
Dagmar Lodén
Dagmar Lodén

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGMAR LODÈN (1904-1989), Blomsterstilleben, olja på pannå 40x31 cm, signerad

583126

2018-10-24