Golvlampor Ligne Roset Pascal Mourgue

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PASCAL MOURGUE, golvlampor, 1 par, Ligne Roset, fot i kromat stål, signerade nedtill P Mourgue, höjd 170 cm

Fungerar vid test, SAV garanterar dock inte funktionen.
Smärre slitage, skärmar saknas

583145

2018-10-24