Damskrivbord nyrenässans

Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérat i valnöt, beslag i mässing, höjd 104, 85x59 cm

Nyckel saknas, fanerskador, resningar och fuktskada

583169

2018-10-24