Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérat i valnöt, beslag i mässing, höjd 104, 85x59 cm
Nyckel saknas, fanerskador, resningar och fuktskada
583169
2018-10-24