Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, mässing med fyrarmade ljushållare med opalglas, Sverige, 1950-tal, stämplad GMA ABC, höjd ca 58 cm
Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen
583176
2018-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här