Karmstolar rokokostil

Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR samt fotpall, 1800/1900-tal, stolarna i rokokostil och forpallen i klassicerande stil, utförda i björk med stoppade dynor med textil klädsel, stolarnas sitthöjd ca 47 samt total höjd 102 cm

Håll i fotpallens sadelgjord samt dyna, bruks och åldersrelaterat slitage

583177

2018-10-24