Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
IKON, S:t Nikolaus, Södra Ryssland, 1800-talets slut, tempera på pannå, riza i försilvrad gulmetall, ca 30x24,5 cm
Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner
Krackelyr
583192
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här