Ikon S:t Nikolaus

Ikon S:t Nikolaus
Ikon S:t Nikolaus
Ikon S:t Nikolaus
Ikon S:t Nikolaus

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

IKON, S:t Nikolaus, Södra Ryssland, 1800-talets slut, tempera på pannå, riza i försilvrad gulmetall, ca 30x24,5 cm

Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner

Krackelyr

583192

2018-10-30