Ikon Ärkeängeln S:t Mikael
2018-10-30
583197
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, Ärkeängeln S:t Mikael samt flera andra helgon, Centrala Ryssland, tempera samt förgyllning på pannå, ca 18,5x15,5 cm
Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner
Sprickor, färgbortfall, slitage och retuscher