Ikon Gudsmodern
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IKON, Gudsmodern, "Glädje av alla som sörjer, med mynter" rizza silver, stämplad S:t Petersburg 1894, tempera på pannå, ca 18x15 cm
Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner
Färgbortfall, slitage
583205
2018-10-30