Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1800-talets första hälft, sengustaviansk provinsarbete, skuren dekor, ca 178x56, sitthöjd 44 cm
Slitage
583214
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här