Salsskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALSSKÅP, gustaviansk stil, fanerat i mahogny, lister och ben i betsad bok, räfflade dörrspeglar, dekor av fleuroner, 1900-/2000-tal, etikettmärkt "Citymöbler, Tibro", höjd 175, 113,5 x 45 cm
Smärre slitage
583221
2018-10-25