Salsskåp gustaviansk stil

Salsskåp gustaviansk stil
Salsskåp gustaviansk stil
Salsskåp gustaviansk stil
Salsskåp gustaviansk stil
Salsskåp gustaviansk stil
Salsskåp gustaviansk stil
Salsskåp gustaviansk stil
Salsskåp gustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALSSKÅP, gustaviansk stil, fanerat i mahogny, lister och ben i betsad bok, räfflade dörrspeglar, dekor av fleuroner, 1900-/2000-tal, etikettmärkt "Citymöbler, Tibro", höjd 175, 113,5 x 45 cm

Smärre slitage

583221

2018-10-25