Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, Helmer Larsson Möbelfabrik Tibro, 1900-talets mitt, mahognyfanér, beslag i mässing, brickmärkt, invändigt med hyllplan, höjd 115, ca 98x44 cm

Bruksslitage, skada med lagning på ovansidan, fanérbortfall

583224

2018-10-25