Skåp
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, Helmer Larsson Möbelfabrik Tibro, 1900-talets mitt, mahognyfanér, beslag i mässing, brickmärkt, invändigt med hyllplan, höjd 115, ca 98x44 cm
Bruksslitage, skada med lagning på ovansidan, fanérbortfall
583224
2018-10-25