Gustaf Carlström oljemålning

Gustaf Carlström  oljemålning
Gustaf Carlström  oljemålning
Gustaf Carlström  oljemålning
Gustaf Carlström  oljemålning
Gustaf Carlström  oljemålning
Gustaf Carlström  oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): Flicka i vattenbryn, olja på duk, signerad och daterad Gustaf Carlström 1950, ca 81x65 cm

Zustandsbeschreibung

Duk med enstaka mindre hål mot spännram

583231

2018-10-24