Klubbat för:
7 600 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): Flicka i vattenbryn, olja på duk, signerad och daterad Gustaf Carlström 1950, ca 81x65 cm
Zustandsbeschreibung
Duk med enstaka mindre hål mot spännram
583231
2018-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner